Полянська Ганна Олександрівна

/Files/images/Полянська.jpg


Вчитель мови іврит.

Категорія: вища

Освіта: 1998 р. – Центр єврейської освіти України педагогічний коледж при підтримці Єврейського Фонду Освіти і Діаспорі ім.. Л.А. Пінкуса, Об’єднання єврейських релігійних організацій України, Вааду України та Посольства Ізраїлю в Україні, за спеціальністю «Викладач єврейських дисциплін»

2003 рік – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія», кваліфікація логопед, вчитель початкових класів шкіл для дітей з тяжкими розладами мовлення.

Курси та семінари за програмами Міністерства освіти в Ізраїлі «Хефціба», курс «Нета» в Ізраїлі - програма вивчення мови іврит.

2015 рік – Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана», Дніпровський обласний Державний інститут післядипломної педагогічної освіти» курс на підтвердження кваліфікації спеціаліста вищої категорії.

Тема після курсового завдання: «Сучасні технології навчання та виховання в процесі викладання івриту».

2016 рік – семінар в Грузії від Міністерства освіти в Ізраїлі та єврейського агентства «Сохнут» - методики викладання мови іврит.
2017-18 рік – віртуальні вебінари від Міністерства освіти в Ізраїлі з методики викладання мови іврит за програмою «Бішвіль іврит».
Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.