День Знань та урочисте відкриття оновленої школи N325 "Щастя".

Так сьогодні урочисто та яскраво розпочиналася презентація оновленого після капітального ремонту закладу освіти – спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступеня «Щастя»!

Оновлений сучасний заклад освіти спеціалізована школа №325 – унікальний подарунок іноземних інвесторів – благодійної організації World ORT (Всесвітній ОРТ)!

Привітали школярів та педагогів закладу Генеральний Директор Всесвітнього ОРТ Аві Ганон, Генеральний директор Представництва Всесвітнього «ОРТ» в країнах СНД і Балтії Давид Беніш, заступник голови Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації Алла Загородня, депутат Київської міської ради Олесь Маляревич, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Іваніна.