Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Нашу школу гідно представили: учениця 10 классу Шатворян Аріадна і учень 11 класу Ємельяненко Гліб.

Грамотою управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації нагороджується Шатворян Аріадна за захист робіт секції "Математика" під керівництвом вчителя Авілової Олени Сергіївни і секції "Всесвітня історія" під керівництвом вчителя Табунова Миколи Сергійовича.

/Files/images/222/1.jpg /Files/images/222/2.jpg /Files/images/3.jpg