1. Навчання цікаве і захоплююче!

Робота у класах побудована так, що кожному учаснику надається максимум уваги. Вдається сумістити на перший погляд несумісне: роботу у групі й індивідуальний підхід.

2. Наповнення класів

Завдяки невеликій кількості учнів в класі , кожен отримує можливість висловитися та бути почутим. Новітні методики викладання надають можливість інтерактивного навчання та налаштування вдалої комунікації між усіма сторонами навчального процесу.

3. Весь світ відкритий!

Дякуючи міжнародній співпраці, налагодженій в школі, учні мають змогу приймати участь в ознайомчих поїздках Ізраїлем, та продовжувати навчання за кордоном.

4. Доступність

В якому б районі нашого великого мегаполісу Ти не жив, шкільні автобуси домчать Тебе вчасно)!

5. Традиції

В нашій школі підтримуються традиції рідного народу та громади, завдяки чому Ти ніколи не залишишся поодиноким в майбутньому житті.

6. Спадкоємність

Наш навчальний комплекс "Сімха-Хабад" надає повний цикл виховання та навчання від ясель до випускних класів. Дякуючи спадковості і співпраці вчителів та вихователів, діти не відчувають незручностей при переході від одного ступеню навчання до наступного.