ПОЧАТКОВА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Загальні положення:

Початкова середня освіта – це старт в інтелектуальному, фізичному та соціальному розвитку дитини. Саме в початковій школі діти здобувають перший досвід – вміння навчатися, культури поведінки тощо.

Тривалість. В Україні здобування початкової освіти займає 4 роки. До нього допускаютсья діти, яким до 1 вересня виповнилося 6 років і які за результатами медичного та психологічного обстежень не мають протипоказань для систематичного навчання.

Заклади. Початкову освіту учні здобувають у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня, що функціонують самостійно або є складовою загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ, І-ІІІ ступенів.

Кожна дитина до початку навчання в школі має одержати базову дошкільну освіту в дошкільних навчальних закладах, при школі або в сім’ї.

Оцінювання. Рівень знань першокласників учителі оцінюють вербально. У наступних класах оцінювання здійснюється за 12-бальною системою (шкалою), і його результати позначаються від 1 до 12 балів.

Тривалість занять. З урахуванням санітарно-гігієнічних норм уроки в початковій школі тривають: у 1 класі – 35 хвилин, 2–4 класах – 40 хвилин. Початкова школа працює за режимом п’ятиденного навчального тижня. У спеціалізованих школах, в яких молодші школярі вивчають іноземну мову, навчальний тиждень може тривати 6 днів.

Навчальний план. Загальні засади побудови початкової освіти визначаються Базовим навчальним планом початкової освіти.

Міністерство освіти і науки України на основі Базового навчального плану розробляє типові навчальні плани для загальноосвітніх навчальних закладів. У типових навчальних планах зміст освітніх галузей реалізується через навчальні предмети і курси інваріантної складової. На основі типових навчальних планів навчальні заклади щороку складають робочі навчальні плани, в яких конкретизується варіативна складова початкової освіти з урахуванням особливостей організації навчального процесу.

Закінчення. 4-й клас у початковій школі є випускним. Він закінчується проведенням державної підсумкової атестації навчальних досягнень випускників, найчастіше з української мови або мови навчання, читання та математики. Зміст, форми, порядок і терміни проведення атестації щорічно визначаються й затверджуються Міністерством освіти і науки України.

Освітніми результатами початкової школи є:

  • повноцінні мовленнєві, читацькі, обчислювальні та фізкультурно-рухові уміння;
  • узагальнені знання про світ;
  • достатньо розвинені мислення, уява, пам'ять, сенсорні уміння;
  • здатність до творчого самовираження;
  • ціннісне ставлення до праці, мистецтва, здоров’я;
  • уміння виконувати нескладні творчі завдання.

Переваги навчання в нашому комплексі:

В Нашому навчальному комплексі всі дітки забезпечуються повноцінним кошерним харчуванням.

Учні перших класів мають можливість видпочити після уроків, для цього в нашій школі є затишні спальні.

Так ж учні молодшої школи можуть залишатися в школі в другу половину дня в групах продовженого дня. Досвідчені вихователі допоможуть малюкам розібратися з домашнім завданням.

Після уроків обов'язкові є прогулянки на свіжому повітрі.

У дворі школи є чудово обладнаний майданчик для активних ігор і прогулянок.

Батькам не доведеться хвилюватися за своїх діток, адже територія школи ретельно охороняється.

З 2003р. Навчальний комплекс «Симха Хабад» тісно і плідно співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «АВІ ХАЙ», що надає можливість забезпечення високого рівня додаткових позакласних виховних та розвиваючих програм.

Ми робить все для того, щоб кожна дитина отримувала ґрунтовні і глибокі знання, розвивався як особистість, був оточений любов'ю і турботою, відчувала себе в школі, як в рідній домівці.

Державний єврейський учбовий комплекс «Симха-Хабад» завжди відкритий для всіх єврейських дітей м.Києва.

Кiлькiсть переглядiв: 344

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.