Вибори!

Можливо, навіщо вибирати? За вас і так виберуть! Але ж школа - це наша маленька держава, і тільки від нас залежить, яким буде життя в ньому.

Вам не байдужі проблеми школи, і є бажання їх вирішувати?

Ви берете активну участь у житті класу і школи?

Цього року ви зможете спробувати свої сили, взявши участь у виборах Президента і парламенту шкільного держави. Вам, хлопці, надано величезну довіру - представляти інтереси учнів і брати участь в управлінні школою.

Впевнені, що ви з гідністю впораєтеся з цим завданням. Пропонуємо вам вже зараз подумати, в якій області шкільного співуправління вам цікаво було б реалізовувати свої ідеї для покращення шкільного життя: спорт, правопорядок, освіта і наука, преса і зв'язок з громадськістю, культура.

Створимо разом шкільне держава і ефективну систему його співуправління!

ГРА "ВИБОРИ":

Вибори президента в шкільний парламент проходять на демократичній основі в 4 етапи:

1 етап.

Формування виборчої комісії.

Висування кандидатів на пост Президента - 1го людини. Вибори команди кандидата в Президенти. Збір підписів (з 8-11 класи)

Висування кандидатів у шкільний Парламент (5-11 класи) - 1-2 людини.

Реєстрація кандидатів Виборчкомом (розглядають документи, підписи, програми, видають свідоцтва)

2 етап.

Кандидати на пост Президента шкільного Парламенту представляють свої програми. Кандидати проводять агітаційну роботу серед учнів; готується документація, проводиться роз'яснювальна робота щодо процедури голосування.

Дебати кандидатів у президенти (Прес-конференція)

3 етап.

Вибори Президента шкільного Парламенту. Після таємного голосування - підведення підсумків.

Урочиста присяга і вступ на посаду Президента.

4 етап.

Формування уряду президентом шкільного Парламенту.